Iranian Agriculture News Agency

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در دیدار با معاون اجتماعی ناجا از توافق این پلیس با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تدریس یک واحد درسی با عنوان "ایمنی و ترافیک" در دانشکده های پزشکی خبر داد.

ورود واحد درسی «ایمنی و ترافیک» به دانشکده‌های پزشکی
به گزارش ایانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار "تقی مهری" رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا و سردار "احمد نوریان" معاون اجتماعی ناجا دیدار و گفت و گو کردند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از انعقاد یک تفاهم نامه با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد و افزود: اختصاص یک واحد درسی با عنوان "ایمنی و ترافیک" در دانشکده های پزشکی و پرستاری دردستور کار است. البته در نظر داریم این واحد درسی نیز در سایر رشته ها و واحدهای دانشگاهی گنجانده و تدریس شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اضافه کرد: ان شاءالله این اقدام در سال تحصیلی جدید و برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت پایلوت اجرایی می شود.

سردار مهری عنوان کرد: یکی از اولویت های پلیس راهنمایی و رانندگی تقویت "پلیس یاران نوجوان" است و بررسی و تحقیقات نشان می دهد که 18 درصد از عوامل کاهش تصادفات بهره مندی از ظرفیت این پلیس بوده، بنابراین در نظر داریم از ظرفیت موثر ائمه جمعه، جماعت، فرهیختگان، دانشگاهیان، هنرمندان، ورزشکاران و ... در راستای پیشبرد اهداف و ارتقاء فرهنگ ترافیک بهره بیشتری ببریم.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید