Iranian Agriculture News Agency

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران:

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد .

جاده چالوس از فردا تا شنبه یک‌طرفه است
به گزارش ایانا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، اظهارداشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته جاری، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه 3 مردادماه تا روز شنبه 6 مردادماه از محورهای کرج – چالوس، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اضافه کرد: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت ترافیک در محور کندوان، گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 5 مردادماه تا یک بامداد روز شنبه 6 مردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 همان روز تا یک بامداد روز شنبه 6 مردادماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی با بیان اینکه در محور هراز تردد کلیه تریلرها از این محور ممنوع است، گفت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روز چهارشنبه 3 مردادماه و همچنین از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران در خاتمه گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است. 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید