Iranian Agriculture News Agency

پاکار:

بسیج وزارت جهاد کشاورزی این‌بار با رزمایش جهادی کوثر به میدان آمد

رزمایش جهادی کوثر توسط بسیج وزارت جهاد کشاورزی آغاز شد.

بسیج وزارت جهاد کشاورزی این‌بار با رزمایش جهادی کوثر به میدان آمد

به گزارش خبرگزاری ایانا، صبح امروز ۱۹ دی ماه در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) اهدا ۱۱۰ جهیزیه به کشاورزان در قالب طرح "رزمایش جهادی کوثر" به همت بسیجیان وزارت جهاد کشاورزی آغاز شد.

مهرداد پاکار مشاور وزیر و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ایانا اظهار کرد: این رزمایش طبق وعده ما، به حمد خدا امروز و در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، با ۱۱۰ جهزیه هدیه به کشاورزان شریف ایران در سراسر کشور آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه کشاورزان عزیز، توسط پایگاه‌های استانی مرکز بسیج وزارت جهاد کشاورزی شناسایی شده اند، تصریح کرد: این رزمایش ان‌شاءالله در ماه‌های دیگر نیز ادامه دارد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی، افزود: بخشی از هزینه تامین جهیزیه‌های اهدایی توسط پایگاه‌های استانی جمع آوری شده و در همان استان‌ها هم توزیع می‌شوند.

وی در پایان با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان ایرانی، خاطرنشان کرد: کلیه اقلام خریداری شده با افتخار محصول تولیدکنندگان ایرانی هستند و ان‌شاءالله این مهم موجب افزایش برکت در زندگی زوجین شود.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید