Iranian Agriculture News Agency

"ساداتی نژاد" در گردهمایی سراسری بسیجیان وزارت جهاد کشاورزی:

امروز سنگر وزارت جهاد کشاورزی خودکفایی، حفظ امنیت و استقلال غذایی است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز سنگر وزارت جهاد کشاورزی خودکفایی، حفظ امنیت و استقلال غذایی است و باید بدون تردید و با قدرت مسیر را ادامه دهیم.

امروز سنگر وزارت جهاد کشاورزی خودکفایی، حفظ امنیت و استقلال غذایی است

به گزارش خبرنگار ایانا، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در گردهمایی سراسری بسیجیان وزارت جهاد کشاورزی که با حضور مقامات لشکری و کشوری، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و بسیجیان برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و مدافع امنیت اظهار کرد: انقلاب ما یک انقلاب خدایی است، امام خمینی (ره) باقدرت و قوت این انقلاب را رهبری کرد و امام حاضر ما هم در همان مسیر با قدرت پیش می رود.

وی افزود: جمهوری اسلامی مخالفین و دشمنان بسیاری دارد و کار شکنی هایی بر علیه نظام انجام می شود که نشان از مسیر درست نظام است.

ساداتی نژاد با تاکید بر پابرجایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه داد: این مسیر تا زمان ظهور حضرت ولیعصر (عج) ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بسیج وزارت جهاد کشاورزی در این دوره متفاوت عمل کرده است، گفت: نگاه و روح جهاد سازندگی در نیروهای بسیجی وزارت خانه وجود دارد، این نگاه ویژه در کاروان های ترویج و بهره وری، دامپزشکی، احیای قنوات و ... این روحیه نمو داشته است.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: خانواده شهدا راه را به ما نشان می دهند تا از مسیر منحرف نشویم. خانواده شهدا پرچم برافراشته وزارت جهاد کشاورزی هستند.

وی افزود: امروز سنگر وزارت جهاد کشاورزی خودکفایی، حفظ امنیت و استقلال غذایی است و باید بدون تردید و با قدرت مسیر را ادامه دهیم.

مقام عالی وزارت با بیان اینکه سردار سلیمانی وظیفه خود را در استای هدف به درستی انجام داد، گفت: ما هم باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم و لغزشی در این مسیر نداشته باشیم.

گفتنی است، در پایان این مراسم از خانواده شهید مدافع امنیت اجاقی، خانواده شهدای دفاع مقدس، جانبازان و بسیجیان حافظ امنیت توسط وزیر جهاد کشاورزی تقدیر شد.

همچنین لوح تقدیر و کارت عضویت فعال در بسیج توسط مادر شهید اجاقی به وزیر جهاد کشاورزی اهداء شد.

3P4A6603

3P4A6646

 

3P4A6586

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید