Iranian Agriculture News Agency

فراخوان:

جذب نیروی سرباز امریه در وزارت جهاد کشاورزی

وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه ای اولین فراخوان امریه سربازان متخصص وزارت جهاد کشاورزی را اعلام کرد.

جذب نیروی سرباز امریه در وزارت جهاد کشاورزی

به گزارش خبرنگار ایانا، صبح امروز، معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه ای، اولین فراخوان امریه سربازان متخصص وزارت جهاد کشاورزی را اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

 بسمه تعالی

در راستای اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و فصل هشتم قانون خدمت وظیفه عمومی با عنایت به هماهنگی بعمل آمده با معاونت محترم توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ریاست جمهوری و موافقت ستاد کل نیروهای مسلح و براساس سهمیه اختصاصی به وزارت متبوع در جهت بکارگیری سربازان متخصص وزارت جهاد کشاورزی ( امریه ) براساس طرح توجیهی و نیازسنجی به عمل آمده، جهت بهره مندی از توان نیروهای تحصیلکرده و دانشگاهی که از سرمایه ها ومنابع کشور محسوب می شوند و به منظور استفاده بهینه از این سرمایه ها که می تواند در رشد، شکوفایی بخش کشاورزی نقش بسزایی داشته باشد و از طرفی شناخت و بهره برداری موثر همراه با بکارگیری این نیروها براساس تخصص و توانمندی آنان سبب شکوفایی بیش از پیش استعدادها و توانایی آنان می شود لذا اولین مرحله جذب و بکارگیری سرباز متخصص در رشته شغل های تخصصی و مورد نیاز به تاریخ اعزام (۱۴۰۱/۱۰/۰۱) اقدام گردیده است لیکن متقاضیان واجد شرایط با سه برابر ظرفیت اعلامی میتوانند از بامداد روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۲با مراجعه به وبگاه این اداره کل به آدرس http://www.maj.ir/dhrd ثبت نام نمایند. خواهشمنداست دستور فرمائید با قید فوریت نسبت به اطلاع رسانی لازم مطابق دستورالعمل های ابلاغی جذب و بکارگیری سربازان متخصص بارگذاری شده در وبگاه این اداره کل اقدام لازم معمول فرمایند بدیهی است که مدت ثبت نام از بامداد روز ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ شروع و ساعت ۲۴ مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ به پایان میرسد و در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ آمار ثبت نامی که سه برابر سهمیه تعیین شده دستگاه مربوطه از طریق سامانه استخراج و نتایج به دستگاه وابسته و تابعه اعلام و ادارات اداری ذیربط می بایست طرف حداکثر ۳ روز فرایند مصاحبه و بررسی مدارک در کمینه جذب و استخدام سازمان مربوطه جمع بندی و فرد واحد شرایط به هسته گزینش معرفی والنهایه می بایست نتایج نهایی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ توسط واحد ذیربط به این اداره کل ارسال گردد متعاقبا ظرف ۲۴ ساعت این اداره کل نتایج را به ستاد مشترک نیروهای مسلح جهت اخذ امریه تحویل و پس از بررسی واخذ امریه نتیجه برای اقدام و پیگیری بعدی به آن واحد سازمانی اعلام خواهد شد. شایان ذکر است، که دومین مرحله فراخوان جذب و بکارگیری سربازان متخصص به تاریخ اعزام ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

شرایط عمومی و اختصاصی فراخوان پذیرش مشمول وظیفه جهت گذراندن دوره ضرورت:

- دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری در رشته های تحصیلی مرتبط با وظایف و ماموریتهای وزارت جهاد کشاورزی

- فارغ التحصیل از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری

- داشتن حداقل معدل کل ۱۶

- موفقیت در مصاحبه کمیته جذب و بکارگیری نیروی امریه، تایید گزینش

*اولویت پذیرش با افراد بومی، خانواده ایثارگران (درجه ۱) و نخبگان است.

انتخاب افراد مطابق با ضوابط دفتر سیاستگذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح، داشتن یکی از شرایط (معاف از رزم، خانواده محترم ایثارگران، تحت پوشش کمیته امداد و یا بهزیستی، متقاضی خدمت در مناطق محروم، عضویت حداقل ۶ ماه سابقه عضویت در پایگاه مقاومت بسیج و نخبگان)، موفقیت در مصاحبه در کمیته مربوطه و همچنین تایید صلاحیت از هسته مرکزی گزینش انجام می پذیرد.

نکات قابل توجه فراخوان پذیرش مشمول وظیفه سازمان برنامه و بودجه کشور

- ثبت نام در اینترنت به منزله پذیرش متقاضی به منظور بهره مندی از طرح امریه سربازی نمی باشد.

- متقاضیان پذیرفته شده پس از ثبت نام برای شرکت در مصاحبه کمیته جذب و پذیرش نیروی امریه دعوت می گردند.

- پذیرش امریه فقط به منظور گذراندن طرح مقدس خدمت نظام محسوب می گردد و متضمن هیچگونه تعهدی در خصوص استخدام فرد نمی باشد.

- چنانچه  متقاضی در هر یک از سازمانهای دولتی آموزش نظامی دیده باشد و یا کسر خدمت داشته باشد، تقاضای وی مورد قبول خواهد بود.

- هر گونه اشتباه و یا کتمان حقیقت موجب ابطال تقاضا خواهد شد.

- میزان حقوق پرداختی به مشمولین امریه سربازی در وزارت جهاد کشاورزی هم تراز با سایر نظامیان هم رتبه خواهد بود.

- در صورت ناقص بودن مدارک ( تاییدیه گزینش، تعیین محل خدمت، مدرک تحصیلی، و تصاویر شناسنامه و کارت ملی و برگه اعزام به خدمت) متقاضی در لیست اعزام قرار نخواهد گرفت.

- متقاضی که ثبت نام می نماید می بایستی فاقد غیبت از نظام بوده و همچنین دوره آموزش نظامی را نگذرانده باشد.

- متقاضیان پس از تایید نهایی اقدام به اخذ برگه اعزام به خدمت نموده و می بایست برگه اعزام خود را به واحد سازمانی مربوطه تحویل نمایند.

- با توجه به اعلام سازمان نظام وظیفه در خصوص «عدم امکان تمدید تاریخ اعزام مشمولان» از سوی سازمان مذکور، متقاضیان می بایست نسبت به تهیه برگه اعزام مربوط به آن دوره اقدام نمایند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید