Iranian Agriculture News Agency

جلسه ستاد مرکزی اربعین با حضور وزیر جهاد کشاورزی، اعضای ستاد مرکزی اربعین و جمعی از مدیران و معاونین وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.

جلسه ستاد مرکزی اربعین با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایانا، صبح امروز جلسه «ستاد مرکزی اربعین» با حضور سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی، حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، سید حسن ربانی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و جمعی از مدیران این وزارتخانه برگزار شد.

وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه ضمن تشکر از زحمات اعضای ستاد مرکزی اربعین، اظهار کرد: ما  باید در وزارت جهاد کشاورزی در راستای کمک به ستاد مرکزی اربعین و ستاد وزارتخانه از تمام امکانات، توان و ظرفیت خود استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی‌ و تقسیم وظایف لازم انجام شود تا با مشارکت وزارتخانه و تمام شرکت‌های تابعه، بحث تامین ستاد مرکزی و کشوری اربعین انجام شود.

وزیر جهاد کشاورزی افزود: در خصوص مجوزها و دستورات تامین مالی که زمینه ساز حمایت از این ستاد است نیز تا جایی که بتوایم به ستاد کمک خواهیم کرد.

سید جواد ساداتی نژاد در پایان کمک به جریان اربعین را یک وظیمه دینی دانست و خاطر نشان کرد: جریان اربعین و امام حسین(ع) از ابتدا بوده و ادامه خوهد داشت و کار آن هرگز روی زمین نمانده و امروز هم نخواهد ماند؛ اینگونه نیست که بگویم بدون کمک ما این کار روی زمین می‌ماند بلکه مشارکت در جریان اربعین برای ما توفیق است و ان‌شالله با کمک خداوند و امام‌ حسین(ع) بتوانیم مال مردم را برای خدمت به خود مردم مدیریت کنیم.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید