Iranian Agriculture News Agency

پاکار:

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد‌کشاورزی گفت: بسیج در امنیت غذایی احساس تکلیف می‌کند.

 بسیج در امنیت غذایی پایدار  احساس تکلیف می‌کند

به گزارش خبرنگار ایانا، مهرداد پاکار  مشاور وزیر و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی، در نشست مسئولین بسیج مهندسین کشاورزی کشور با وزیر جهاد کشاورزی ضمن اشاره به برنامه های بسیج وزارت جهاد کشاورزی که با هدف تعامل و هم افزایی با بخش های مختلف وزارتخانه تدوین شده است، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری همه مجموعه‌ها بایدکمک کنند تا برنامه‌های مهم اقتصادی دولت اجرا شده و به نتیجه برسد لذا بسیج نیروی کارآمد در همه عرصه‌ها و میدان‌هاست و هر جا که نیاز باشد حضور دارد.

پاکار ادامه داد: بسیج وزارت جهاد کشاورزی با هدف حمایت از تولید ۶ میلیون و ۱۳۷ هزار جوجه مازاد را تا به امروز ساماندهی کرده است.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی همچنین از بکارگیری بیش از ۹۵۰۰ نفر بسیجی وزارتخانه در کشور خبر داد و گفت: بسیج افتخار دارد که در هر عرصه‌ای هوشمندانه‌ و فعالانه نقش‌آفرینی می‌کند و با نگاه راهبردی و اقدامات تاکتیکی پیش می رود.

وی ادامه داد: در همین راستا سامانه‌ای جهت هوشمندسازی و مردمی کردن بازرسی کالاهای اساسی در مرکز رصد وزارتخانه طراحی شده که بزودی از آن رونمایی خواهد شد.

پاکار اظهار کرد: در حوزه بسیج سازندگی کشاورزان افسران خط مقدم امنیت غذایی هستند و به همین دلیل ما هم باید امنیت شغلی آنان را تضمین کنیم که وزارت جهاد کشاورزی با افتخار و انجام اقداماتی چون کشاورزی قراردادی در حال حرکت به سوی این اهداف است.

پاکار در پایان خاطر نشان کرد: کار بسیج در امنیت دفاعی خلاصه نمی‌شود بلکه در ایجاد امنیت غذایی پایدار نیز احساس تکلیف می‌کند و در این راه نه تنها باید از آنچه در توان داریم استفاده کنیم بلکه باید ظرفیت‌سازی و توانمند‌سازی نیز انجام شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید