Iranian Agriculture News Agency

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد:

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی بر لزوم تصویب سند چشم انداز در شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد.

لزوم تصویب سند چشم انداز در شورای عالی انقلاب فرهنگی

به گزارش خبرنگار ایانا،  سیدحسن ربانی نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، پیش از ظهر امروز در نشست تخصصی "نقش فرهنگ و مدیریت جهادی در امنیت غذایی دانش‌بنیان" که به همّت حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در سالن خوشه ساختمان این وزارتخانه برگزار شد، با بیان اینکه خانواده‌ی جهاد، باید دارای همان روحیه‌ی جهادیِ ابتدای انقلاب و جهاد حق علیه باطل باشد، گفت: با این حرکت جهادی هست که می توان به لطف الهی بر مشکلات فائق آمد.

ربانی تصریح کرد:  سند چشم‌انداز از اهمیت زیادی  برخوردار است.

وی با تاکید بر تصویب آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی، افزود:  این مهم بسیار مهم و با اهمیت است.

در این نشست، سید سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی بر لزوم  مدیریت منابع انسانی به عنوان  یکی از مهمترین مدیریت‌ها در عرصه‌ی منابع اجتماعی تاکید کرد و افزود:  خلّاقیت در هوشمندسازی و نظامندسازی از اصول به شمار می‌رود. 

وی با بیان اینکه هر عدد منهای بی‌نهایت، مساوی و متمایل به بی‌نهایت است و اگر داده را بی‌نهایت فرض کنیم، ستانده متمایل به بی‌نهایت خواهد بود، افزود: اگر درآمد را متمایل به بی‌نهایت بگیریم، هزینه هر چقدر می‌خواهد باشد، سود متمایل به بی‌نهایت خواهد بود.

عاملی با تاکید بر لزوم  نوآوری گفت: باید خودشکوفایی را جایگزین خودتحریمی کنیم.

وی، مدیریت منابع انسانی را یکی از مهمترین مدیریت‌ها در عرصه‌ی منابع اجتماعی دانست و گفت: وقتی در یک محیط هوشمند، نیاز غذایی مردم را طراحی می‌کنیم، نه غذا زیاد می‌آوریم و نه کم که بخواهیم محتاج شویم.

 گفتنی است که این نشست تخصصی به همّت حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی  برگزار شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید