Iranian Agriculture News Agency

صبح امروز انجام شد:

صبح امروز جمعه، رزمایش مشترک بسیجیان پایگاه های بسیج وزارت جهاد کشاورزی و مدیران بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان های جهاد کشاورزی در سراسر کشور آغاز شد.

آغاز رزمایش بسیج بازرسین وزارت جهاد کشاورزی

به گزارش خبرنگار ایانا، مهرداد پاکار مشاور وزیر و فرمانده مرکز بسیج وزارت جهاد کشاورزی، اظهار کرد: ما امروز میراث دار شهدا، ایثارگران، رزمندگان و جهادگران این وزارتخانه هستیم، کسانی که به ما درس حرکت هوشمندانه، مقاومت، ایثار و ازخودگذشتگی آموختند.

وی افزود: خداوند متعال بر ما منت نهاده و به ما فرصت خدمت به مردم را عطا فرموده لذا باید شکر عملی آن را با خدمت صادقانه ادا کنیم.

پاکار تصریح کرد: باید مرتب تکرار کنیم که بسیج نیروی کارآمدی برای همه عرصه هاست پس ما باید با خودسازی کارآمدتر شویم، خودسازی که اولین کلید واژه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است به همین موضوع اشاره دارد و این خودسازی حتما باید همه جانبه باشد تا در همه زمینه ها بتوانیم نقش ایفا کنیم.

وی افزود: فرماندهان بسیج باید الگوی فرمانده تراز انقلاب اسلامی باشند.

فرمانده مرکز بسیج وزارت جهاد کشاورزی عنوان کرد: قرارگاه جهاد تبیین با ریاست مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی تشکیل شده است که در هفته گذشته با حضور بسیجیان این وزارتخانه، تکمیل شد، امروز یکی از ارکان مهم جهاد تبیین در تمام استان ها و سازمان ها بسیجیان وزارتخانه هستند.

وی در رابطه با تشکیل جهاد ترویج خاطرنشان کرد: بسیجیان وزارت جهاد کشاورزی هفته گذشته در عرصه جهاد ترویج هم ورود کرده اند، جهاد ترویج مقدمه احیای جهاد سازندگی در این وزارتخانه است و یکی از ارکان مهم این قرارگاه فرماندهان بسیج سازمان ها هستند.

پاکار ادامه داد: نقش سوم بسیجیان در این وزارتخانه، جهاد بازرسی و نظارت است که از امروز آغاز شده و در این زمینه هم موفق و سربلند خواهیم شد ان شاالله.

فرمانده مرکز بسیج وزارت جهاد کشاورزی توصیه کرد: روسای محترم سازمان ها در برنامه ها و تصمیم گیری ها از ظرفیت و نیروی عظیم بسیج استفاده کنند.

وی با بیان اینکه نگاه وزیر محترم جهاد کشاورزی به بسیج، راهبردی و حداکثری است، گفت: فرماندهان نمونه و کارآمد پایگاه های بسیج در استان ها را به روسای سازمان ها به عنوان مشاور و امین سازمان معرفی خواهیم کرد. 

مشاور وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه احیای جهاد سازندگی را که به بسیج تکلیف شده با قدرت و با برنامه انجام خواهیم داد، و در زمینه خدمت به کشاورزان گفتند: کشاورزان امنیت غذایی ما را تامین می کنند و ما نیز باید امنیت حوزه سلامت و معیشت آن ها را تامین کنیم.

وی ضمن تشکر از فعالیت و اقدامات بازرسین و ناظرین در روزهای اخیر تاکید کرد: ما در کنار بازرسین عزیز خواهیم بود و به حمد خدا شبکه بازرسین بسیجی در بیشتر استان ها تشکیل شده و خدارو شکر یک هم افزایی خوبی بین بسیج و بازرسی به وجود آمده است.

مشاور وزیر و فرمانده مرکز بسیج وزارت جهاد کشاورزی در توصیه به بسیجیان بازرس و ناظر تاکید کرد: بسیجیان کاملا با بازرسین هماهنگ باشند، احکام بازرسین بسیجی توسط مدیران بازرسی سازمان ها صادر شود، نکات امنیتی و حفاظتی را مدنظر قرار دهید و مشاهدات را به بازرسین سازمان ها گزارش دهید.

گفتنی است؛ پس از این جلسه بسیجیان و بازرسین در قالب تیم های سازماندهی شده به نظارت و بازرسی در سطح شهرها پرداختند و این روند در روزهای آینده هم ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید