Iranian Agriculture News Agency

معاون سازمان جهاد کشاورزی:

معاون اموراقتصادی و برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضرتوسعه کشت های گلخانه ای ، کشت گیاهان دارویی و توسعه دامداری های بزرگ مقیاس از جمله اولویت‌های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان به شمار می روند.

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی آذربایجان غربی برگزار می شود

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان غربی، غلامعلی مرادی در جلسه تعریف پروژه های جذب سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان که با حضور رئیس سازمان برگزار شد، خاطر نشان کرد: معرفی بهره برداران پیشرو در زیر بخش های  مختلف بخش کشاورزی اعم از کشت های متراکم گلخانه ای ، دامداری و ... به سایر بهره برداران نقش موثری در ترغیب کشاورزان و سرمایه گذاران در امر سرمایه گذاری و توسعه پایدار بخش  با استفاده از فناوری های نوین خواهد داشت.

وی تصریح کرد: نخستین همایش ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی آذربایجان غربی با هدف اطلاع‌رسانی از توانمندی‌های سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌های آن در استان برای سرمایه‌گذاران خصوصی و علاقه‌مند به بخش کشاورزی در نیمه دوم سال جاری برگزار می‌شود.

مرادی افزود: تبادل اطلاعات و ارتقا هماهنگی و همکاری برای دست اندرکاران، متولیان و سایر نهادهای مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری از دیگر اهداف برگزاری این همایش در ارومیه است .

در ادامه اعضای حاضر در جلسه پیشنهادات و راهکارهای خود را در حضور ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان مطرح کردند و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید