Iranian Agriculture News Agency

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی:

رفع تداخلات اراضی روند دست یابی به آمار صحیح از بخش کشاورزی را تسهیل می کند

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : اساس برنامه ریزی و توسعه در تمامی بخش ها داشتن آمار صحیح و دقیق است که با رفع تداخلات اراضی کشاورزی روند دست یابی به این مهم تسریع می شود.

رفع تداخلات اراضی  روند دست یابی به آمار صحیح از بخش کشاورزی را تسهیل می کند

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان غربی، مقصود قربانی در گردهمایی آموزشی رفع تداخلات و صدور اسناد اراضی کشاورزی که با حضور مدیران جهاد کشاورزی، روسای امور اراضی و منایع طبیعی شهرستانهای جنوب و مرکز استان در سالن همایش شهید حبیب پناهی سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد، اظهارکرد: کمیسیون رفع تداخلات رکن اصلی و تسهیل کننده روند اجرای طرح صدور اسناد اراضی کشاورزی است.
قربانی با بیان اینکه هدف اصلی رفع تداخلات اراضی کشاورزی، رفع مشکلات کشاورزان و سند دار شدن اراضی کشاورزی است، افزود: با عملیاتی شدن این طرح، اختلاف بین کشاورزان و دولت مرتفع و با اجرای عدالت و افزایش تولید به ارتقای معیشت کشاورزان نیز کمک می شود.

وی خاطر نشان کرد: باید با  متخلفان در زمینه تغییر کاربری‌های غیرمجاز اراضی کشاورزی که بستر تولید و امنیت غذایی را با مخاطره مواجه می کنند، با جدیت برخورد شود.

قربانی در ادامه بر استفاده از تمامی ظرفیت ها و لزوم تسریع در امر تحقق برنامه ابلاغی وزیر جهاد کشاورزی در زمینه رفع تداخلات و صدور اسناد کشاورزی تأکید کرد و افزود: طرح صدور اسناد برای اراضی کشاورزی جزو طرح های محوری وزارت و به طور جدی در دستور کار سازمان است که امیدواریم با بهره گیری از همه ی ظرفیت ها ، شاهد اتمام به موقع این طرح در استان باشیم.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید