Iranian Agriculture News Agency

نصب دستگاه کارتخوان هوشمند عرضه نان در نانوایی های استان آذربایجان غربی

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی آذربایجان غربی با بیان اینکه هیچ گونه افزایش قیمت نان در سال جاری نخواهیم داشت،  گفت: نصب دستگاه کارتخوان هوشمند با هدف شفاف‌سازی عرضه نان در نانوایی های سطح استان اجرا می‌شود.

هیچ گونه افزایش قیمت نان در سال جاری نخواهیم داشت

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان غربی، نادر رحیمی افزود: در روزهای اخیر تعدادی از نانوایی ها کارت خوان هایی را از طرف شرکت غله و خدمات بازرگانی و با همکاری بانک‌های عامل برای توزیع هوشمند نان تحویل گرفته اند و بازتاب این خبر باعث بروز شایعه در بین در شهروندان و اطلاع رسانی نادرست در رسانه ها و فضای مجازی شده است که قیمت نان افزایش می یابد.

وی تاکید کرد :  افزایش قیمت نان در سال جاری روی نمی‌دهد و در این زمینه دولت برنامه‌هایی را در دستور کار قرار دارد که اقداماتی برای حمایت از مصرف کننده در چرخه نهایی توزیع نان انجام می‌شود.

رحیمی بیان کرد: نصب دستگاه کارتخوان هوشمند در راستای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در آذربایجان غربی آغاز شده است و بعد از تجهیز تمامی نانوایی ها به این دستگاه ها استفاده ازآنها اطلاع رسانی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: بعد از نصب کارتخوان‌های هوشمند، فروش نان با این دستگاه‌ها انجام می‌شود و با توجه به تداوم پرداخت یارانه در این زمینه قیمت نان برای مردم تغییر نخواهد داشت.

رحیمی افزود: بعد از این‌که آرد نانوایی‌ها آزاد شود نیز دولت مابه‌التفاوت قیمت نان را به حساب نانوایان واریز می‌کند تا مردم کماکان نان را به قیمت قبل خریداری کنند و به مردم اطمینان خاطر می دهیم هیچ گونه نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید