Iranian Agriculture News Agency

فرج و گشایش کار شیعیان از تمام گرفتاری‌ها و فتنه‌ها، در سایه ظهور محقق می‌شود

در آستانه سالروز ولادت باسعات یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) مراسم جشن عید نیمه شعبان با حضور مدیران و کارکنان ستادی سازمان و ادارات تابعه در جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد.

مراسم جشن نیمه شعبان در جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزارشد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان آذربایجان غربی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان در این مراسم که در نماز خانه ساختمان شماره یک جهاد کشاورزی استان برگزارشد، حضرت مهدی (عج) را واسطه نزول برکات آسمان و زمین دانست و اظهارکرد : از مهمترین دلایل اهمیت نیمه شعبان یادآوری ولادت انسانی است که روزی ظهور خواهد کرد و جهان را از ظلم و ستم نجات خواهد داد .

حجت الاسلام و المسلمین رضا میرزایی با اشاره به فضایل و مناقب امام زمان (عج) افزود : فرج و گشایش کار شیعیان از تمام گرفتاری‌ها و فتنه‌ها، در سایه ظهور محقق می‌شود  و تا زمانی که حضرت مهدی(عج) در غیبت به سر می‌برد، شیعه نیز تحت فشار و ظلم و تعدّی حاکمانِ ظالم و ستمگر است.

حجت الاسلام میرزایی با بیان اینکه  یکی از عوامل تعجیل در فرج آن حضرت(ع)، دعا است، بیان کرد: با توجه به هدف بیانیه گام دوم انقلاب، باید زمینه‌ساز ظهور باشیم. در روایت انتظار فرج بالاترین عمل شمرده شده و زمینه‌سازی مهم‌ترین کار در دوران غیبت است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان تاکید کرد : از جمله وظایف منتظران واقعی در دوران غیبت این است که با پیروی از فرامین الهی مقدمات ظهور حکومت عدل الهی را با اخلاق خوب و پسندیده و با دوری از گناه و تزویر فراهم نمایند.

وی یادآورشد : امروز مقام معظم رهبری به عنوان نایب و جانشین امام زمان (عج) فرامین و احکام زمان را بر ما ابلاغ می‌کنند و همه ما وظیفه داریم در دوران غیبت امام زمان (عج) پیرو نایب او باشیم و با پیروی از ایشان دل آن حضرت را شاد و زمینه ظهورش را فراهم نمائیم و با عمل به فرامین الهی از منتظران واقعی باشیم .

حجت الاسلام میرزایی افزود: انقلاب اسلامی، تمدن‌ساز نوین اسلامی و زمینه‌ساز ظهور است، بنابراین تفکر مهدویت به این امر کمک می‌کند که تمدن نوین اسلامی محقق شود.

در ادامه این مراسم به 5 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید