Iranian Agriculture News Agency

سرپرست جهاد کشاورزی و فرمانده قرارگاه امنیت غذایی شهرستان ارومیه:

سرپرست جهاد کشاورزی و فرمانده قرارگاه امنیت غذایی شهرستان ارومیه گفت : مانور بازرسی و تشدید نظارت بر بازار کالاهای اساسی ، در راستای اقدامات قرارگاه امنیت غذایی با حضور ۴۰ بازرس نظارتی و در قالب ۱۰ اکیپ مجزا در مسیرهای تعیین شده شهری و سطح بازار شهرستان برگزار شد.

برگزاری مانور بازرسی و تشدید نظارت بر بازار کالاهای اساسی در شهرستان ارومیه

به گزارش خبرنگار ایانا در استان آذربایجان غربی،  پرویز امجدی در مراسم آغازین مانور سراسری گشت های تشدید و نظارت بر بازار شب عید و ماه مبارک رمضان افزود: ۱۰ اکیپ، ۴ نفره نظارتی با حضور کارشناسان جهاد کشاورزی، تعزیرات و بسیج اصناف سپاه شهرستان ارومیه به صورت صبح و بعد از ظهر در بازار حضور یافته و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با تشکیل پرونده، متصدی واحد را برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات معرفی خواهند کرد.

امجدی با بیان اینکه روزانه به طور متوسط ۱۴ پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات ارسال می‌شود، اظهار کرد: از ابتدای قانون انتزاع و شروع فعالیت قرارگاه امنیت غذایی تاکنون دو هزار و ۸۹۸ مورد بازرسی از واحدهای صنفی نانوایی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای صورت گرفته و با تشکیل ۳۷۵ فقره پرونده به ارزش ۴۰۳۶ میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی جهت رسیدگی معرفی شده است.

وی تصریح کرد: از زمان برقراری قرارگاه امنیت غذایی شهرستان تا کنون دو هزار و ۲۷۰ تن کالای اساسی به شهرستان ارومیه  تخصیص یافته که از این میزان یکهزار و ۲۹۲ تن در سطح بازار توزیع شده و مابقی نیز در روزهای پایانی سال و ایام ماه مبارک رمضان در حال توزیع است.

 امجدی با بیان اینکه ۳۹۵ تن میوه تنظیم بازار شب عید برای شهرستان ارومیه خریداری  و ذخیره سازی شده است، گفت: برای تنظیم بازار میوه شب عید شهرستان، ۳۴۰ تن پرتقال و ۳۵ تن سیب درختی از طریق ۶۱ جایگاه عرضه در سطح شهرستان از  ۲۴ اسفند ماه در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید