Iranian Agriculture News Agency

برگزاری نمایشگاه تولیدات زنان سرپرست خانوار به همت واحد خواهران پایگاه مقاومت ۵۷ فجر

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار از اولویت ‌های استانداری آذربایجان شرقی است .

لزوم حمایت مسئولان برای بازاریابی محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، رقیه صادق زاده مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی در بازدید از نمایشگاه تولیدات زنان سرپرست خانوار که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و به کوشش واحد خواهران پایگاه مقاومت 57 فجر جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی برگزار شده بود بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان به ویژه حمایت از زنان کارآفرین و فعال سرپرست خانوار در زمینه های صنایع تولیدی و تبدیلی تاکید کرد و از اجرای طرح ها و برنامه های مختلفی در راستای توانمندسازی اقتصادی زنان، کارآفرینی برای بانوان، ارائه تسهیلات به زنان روستایی و شهری سرپرست خانوار و برگزاری نشست های مختلف تخصصی در راستای کاهش مشکلات زنان در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

وی همچنین خواستار حمایت مسئولان در خصوص بازاریابی و فروش محصولات و تولیدات بانوان و احداث بازارچه های دائمی برای فروش محصولات زنان شد و اجرای طرح‌ های توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار از اولویت‍های اداره کل امور زنان و خانواده استانداری دانست.

در بازدید مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری که  سیدعلی مختاری معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان ، صالح مومنی جانشین فرمانده پایگاه مقاومت ۵۷ فجر جهادکشاورزی استان و  رقیه زرگری مشاور رییس سازمان در امور زنان نیز حضور داشتند بانوان کارآفرین سرپرست خانوار خاضر در نمایشگاه ، مسائل، مشکلات و پیشنهادهای خود را در حوزه اشتغال و کارآفرینی از جمله بازاریابی، صادرات، تسهیلات، صدور مجوز و فضای کارگاهی بیان کرد.

گفتنی است در این نمایشگاه که تا روز پنجشنبه ۱۸ آذرماه جهت بازدید و خرید  عموم دایر است 20 غرفه شامل  25 نفر از بانوان سرپرست خانوار از شهرستانهای تبریز و ملکان ، محصولات تولیدی خود را شامل خشکبار ، فرآوری محصولات کشاورزی ، صنایع دستی ، البسه ، کیف و کفش و .... در معرض فروش قرار داده اند.

شایان ذکر است در پایان این بازدید با اهدای لوحی از طرف سرکارخانم  صادق زاده مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری به سرکار خانم  لیلا فرقدان احمدی مسئول واحد خواهران پایگاه مقاومت 57 فجر جهاد کشاورزی استان از تلاش ها و زحمات مستمر  وی در راستای ارتقاء جایگاه زنان و خانواده تقدیر شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید