Iranian Agriculture News Agency

افشانی در گفتگو با ایانا خبر داد:

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز گفت: در راستای نظارت روزانه بر بازار مرغ محموله ۳ تنی مرغ غیرمجاز پلمپ شد.

پلمپ محموله 3 تنی مرغ غیر مجاز در تبریز

 فرامرز افشانی در گفتگو با خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی گفت: بر اساس  مصوبه قرارگاه امنیت غذایی استان، اکیپ های مشترک از ادارات صمت، جهاد کشاورزی ، تعزیرات و دامپزشکی به صورت مستمر در سطح شهرستان تبریز نظارت خود را انجام می دهند.

وی افزود: وظیفه این اکیپ نظارت بر واحدهای صنفی عرضه کننده مرغ در خصوص قطعه بندی و بسته بندی استاندارد و بهداشتی و نظارت بر قیمت محصولات تولید شده است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز اضافه کرد: طی روزهای گذشته  متاسفانه شاهد قطعه بندی های غیرمجاز و غیربهداشتی مرغ بودیم که با این موارد بصورت جدی برخورد می شود.

 افشانی تاکید کرد: از همه مرغ فروشی ها درخواست می شود تحت هیچ شرایطی نسبت به قطعه بندی های غیرمجاز اقدام ننمایند و مردم عزیز نیز مرغ هایی که حتی با بسته بندی های شیک بصورت غیرمجاز خارج از کشتارگاه ها و یا مراکز بسته بندی، بسته بندی شده اند را خریداری نکنند زیرا این مرغ ها غالباً مرغ های تاریخ گذشته و فاسدی هستند که توسط افراد سودجو بسته بندی می شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در راستای امنیت غذایی شهروندان با هیچ فردی تعارف نداشته و با  افراد و فروشندگانی که بصورت غیرمجاز و غیر بهداشتی فعالیت نمایند برخورد جدی خواهد شد.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید