Iranian Agriculture News Agency

تبریزی در گفتگو با ایانا:

رییس صندوق بیمه محصولات کشاورزی آذربایجان‌شرقی گفت: سال زراعی گذشته (اول مهر ۱۳۹۹ تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰) ۵۳ هزار و ۷۶۶ گندم کار دیم این استان ۶۶۶ میلیارد ریال غرامت دریافت کردند.

 نزدیک به ۵۴ هزار کشاورز آذربایجان‌ شرقی غرامت دریافت کردند

 علی حاج ملاعلی تبریزی در گفتگو با خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی اظهار کرد: بیشترین تعداد و میزان غرامت از سوی شعب بانک کشاورزی آذربایجان شرقی به ترتیب به کشاورزان شهرستان های میانه، چاراویماق و هشترود پرداخت شد.

وی افزود: از مجموع غرامتهای پرداختی،  ۴۴هزار و ۷۶۲ فقره به مبلغ ۵۵۰ میلیارد ریال مربوط به طرح جهش تولید در دیمزار و ۹ هزار فقره به مبلغ ۱۱۶ میلیارد ریال مربوط به سایر طرح های بیمه ای گندم دیم است.

حاج ملاعلی تبریزی در مورد تداوم پرداختیهای غرامت گفت: مبلغ واریزی فوق ۷۰ درصد غرامت برآورد شده در زیربخش محصولات زراعی بوده و بقیه آن به زودی پرداخت می شود.

رییس صندوق بیمه محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی درمورد پرداخت غرامت در بخش باغات، اظهار کرد: خسارت وارد شده در این بخش در دست بررسی و ارزیابی است که تا اواخر فصل پاییز پرداخت خواهد شد.

تبریزی از کشاورزان سراسر استان خواست جهت انعقاد قرارداد بیمه محصولات خود برای سال زراعی آینده به نمایندگیهای بیمه مستقر در شهرستان ها مراجعه کنند.

 

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید