Iranian Agriculture News Agency

حنیفه زاده در گفتگوی اختصاصی با ایانا مطرح کرد:

مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح رفع موانع تولید بخش کشاورزی کشور از هماهنگی های صورت گرفته با بانک رسالت جهت پرداخت تسهیلات طرح های تولیدی کشاورزی به تشکل ها، اتحادیه ها و تعاونی ها با سود بازپرداخت 2 درصد خبرداد.

پرداخت تسهیلات طرح‌های تولیدی حوزه کشاورزی به تشکل ها، اتحادیه ها و تعاونی‌ها

 مرتضی حنیفه زاده در حاشیه جلسه رفع موانع تولید در بخش کشاورزی استان آذربایجان شرقی که با حضور اکبر فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی و معاونین سازمان برگزار شده است در گفتگو با خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی در مورد هزینه های تولیدات حوزه کشاورزی ابراز داشت: هماهنگی هایی با بانک رسالت صورت گرفته است و پرداخت تسهیلات طرح های تولیدی تعاون های کشاورزی با نرخ سود 2 درصد و با معرفی سریع انجام می گیرد.

وی در مورد تسهیل صدور مجوزها و کاهش استعلامات و مطالبات حقوقی مورد بحث اداره حقوقی گفت: تا حدودی اطلاعاتی در این زمینه جمع آوری شده است ولی در صورتی که مستنداتی موجود باشد در صورت ارسال به وزارتخانه در عرض 48 ساعت ابلاغیه از سوی وزیر محترم کشاورزی صادر خواهد شد.

حنیفه زاده در مورد مسائل محیط زیستی و عوارض بخشداری اظهار داشت: این مسائل از طریق مقررات زدایی قابل حل خواهد بود.

وی در مورد تولک بری با بیان اینکه طبق نظر کارشناسان تولک بری در چند ماه آینده ضروری می نماید، ارسال هر چه سریع تر مستندات لازم به وزارتخانه را واجب و مسئله ای اولویت دار دانست.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید