Iranian Agriculture News Agency

اسدی در گفتگو با ایانا خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر از شناسائی و واگذاری 1356هکتار از اراضی قابل واگذاری با همکاری اداره منابع طبیعی در شهرستان اهر خبر داد.

شهرک گلخانه‌ای شهرستان اهر به مساحت 24 هکتار آماده واگذاری است

محمد اسدی در گفتگو با خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی در این رابطه افزود: این اراضی با همکاری کارشناسان اداره منابع طبیعی و مدیریت جهاد کشاورزی در راستای تحقق اهداف گسترش  شهرکهای گلخانه ای، صنایع تبدیلی و غذائی و دامپروری در این شهرستان انجام پذیرفته است.

وی با تاکید بر اینکه بزودی در راستای گسترش مراکز تولیدی کشاورزی اعم از مراکز تولید گلخانه ای و صنایع تبدیلی و همچنین شهرکهای دامپروری قدمهای موثری برداشته خواهد شد گفت: در موضوع این امر مهم جلسات متعددی با مدیریت منابع آب شهرستان جهت حل نیاز آبی این اراضی تشکیل شده است و مقرر گردیده مدیرت امور منابع آب با توجه به نیاز آبی لازم در ایجاد این مراکز تولیدی اقدامات و عملیات لازم را انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: در سال جهش تولید سعی و اهتمام زیادی انجام پذیرفته که اراضی قابل واگذاری بررسی، شناسائی و  پتانیسیل سنجی شود و با مسئولین شهرستانی و استانی نیز هماهنگی های لازم بعمل آید تا ان شاءالله با حمایت مسئولین در تحقق این امر موفق باشیم.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر با بیان اینکه شهرک گلخانه ای شهرستان اهر به مساحت 24 هکتار با زیرساختهای آماده و میزان آب مورد نیاز تخصیص یافته لازم در روستای دهستان این شهرستان آماده واگذاری برای احداث واحدهای تولیدی گلخانه ای می باشد گفت: علاوه بر  این مورد در روستاهای اوشدوله،گونجیک، بنق وکسانق این شهرستان با همکاری اداره منابع طبیعی اراضی قابل واگذاری شناسائی شده و در دست اقدام برای  واگذاری جهت احداث واحدهای تولیدی قرار گرفته است .   

 

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید