Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهادکشاورزی شهرستان بناب از برگزاری جلسه کارگروه روستائی و عشایری ستاد دهه فجر شهرستان خبر داد.

برگزاری جلسه کارگروه روستایی و عشایری ستاد دهه فجر شهرستان بناب

روح اله خیری در گفتگو با خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی ضمن بیان این مطلب افزود: جلسه کارگروه روستایی و عشایری ستاد دهه فجر شهرستان بناب با هدف برنامه ریزی در اجرای هرچه باشکوه تر برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر با حضور رئیس و اعضای کارگروه روستایی و عشایری ستاد دهه فجر شهرستان برگزار گردید.

وی در ادامه با تاکید بر اجرای هرچه باشکوه تر برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر، به تشکیل کمیته فرعی روستایی با محوریت دهیاران با حضور همیاران کشاورزی روستاها جهت تجمیع برنامه های پیشنهادی تمامی ارگانهای مجری برنامه های دهه فجر و ارائه برنامه های منسجم و یکپارچه در سطح روستاها، اشاره کرد.  

در ادامه رئوس برنامه های ابلاغی حوزه نمایندگی ولی فقیه توسط دبیر کارگروه روستایی و عشایری شهرستانعنوان شد.

دبیر کارگروه روستایی و عشایری شهرستان بناب خواستار برنامه ریزی دقیق جهت اجرای هر چه باشکوه تر برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر با هماهنگی دیگر ارگانها با محوریت دهیاران شد و از نماینده دهیاران خواستار برگزاری جلسه ای با حضور کلیه دهیاران و ارائه برنامه های خود به دبیرخانه کارگروه کمیته روستایی گردید.

وی ادامه داد: مقرر شد دو روستا بعنوان پایلوت در شهرستان جهت برگزاری مراسمات خاص، سخنرانی ها و گلباران مزار شهدا در نظر گرفته شود همچنین نمایشگاه توانمندیهای زنان و مردان روستایی در سطح شهرستان برگزار و با کمک شبکه بهداشت و درمان نسبت به تجلیل کادر درمان اقدام شود.

دبیر کارگروه روستائی و عشایری اظهار کرد: همچنین همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) دخت نبی اکرم و روز زن، طی مراسمی از زنان روستایی توانمند و فعال در عرصه کشاورزی تجلیل بعمل آید همچنین در امر خدمات رسانی با برگزاری میز خدمت و کلاسهای آموزشی ترویجی (یکروزه و مهارتی) برای بهره برداران توسط مدیریت جهادکشاورزی با همکاری ادارات تابعه اقدامات لازم انجام شود.

در پایان جلسه مدیر جهادکشاورزی شهرستان بناب تاکید نمود: کلیه برنامه های اجرایی با کسب اجازه از ستاد مبارزه با کرونا و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی همراه خواهد بود و ازکلیه حاضرین در جلسه خواست در رعایت این امر مهم اهتمام ورزند.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید