Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در گفتگو با ایانا:

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: با همراهی و همدلی فعالین صنعت مرغداری آذربایجان شرقی، مرغ زنده به قیمت 14400 تومان تحویل کشتارگاههای استان می شود.

تامین 100 درصد نهاده‌های دامی برای مرغداران آذربایجان شرقی

اکبر فتحی در گفتگو با خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی اظهار کرد: با همراهی و همدلی فعالین صنعت مرغداری استان مخصوصاً مرغداران محترم که با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص ساماندهی قیمت اقلام غذایی علی الخصوص گوشت مرغ و گوجه فرنگی در هفدهم ربیع الاول صادر فرموده بودند، توانستیم در چهار روز متوالی قیمت نهایی گوشت مرغ قابل طبخ در تمامی نواحی استان را در سقف 20400 تومان تثبیت و پایدار سازیم.

وی، ادامه داد: پس از صدور دستور مقام معظم رهبری هم عوامل وزارت جهادکشاورزی و هم بخش خصوصی و مرغداران وارد عمل شدند تا فرمایشات ایشان را اجرایی نمایند.

 فتحی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در استان آذربایجان شرقی چهارمین روز متوالی است که مرغ زنده به قیمت 14400 تومان نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار کشوری تحویل کشتارگاهها می گردد و در نهایت مرغ قابل طبخ در فروشگاهها با قیمت 20400 تومان به مصرف کنندگان عرضه می شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، اظهار کرد: خوشبختانه با همراهی و هماهنگی کلیه دستگاهها و مرغداران این امر بطور کامل عملیاتی شد که جا دارد از زحمات همه عزیزان منجمله دستگاههای قضایی، نظارتی، سازمان صمت، استانداری و خاصه مرغداران و کشتارگاهها تشکر نمایم که با همکاری و هماهنگی های لازم، سازمان جهادکشاورزی استان را در نهایی کردن قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار مرغ مساعدت نمودند.

وی در پایان سخنان خود، گفت: موضوع دیگری که لازم است به اطلاع مرغداران و فعالین صنعت مرغداری رسانده شود این نکته است که تامین 100 درصدی نهاده های دامی که جوجه ریزی آن از 23 مهرماه به بعد و البته جوجه ریزی های بعد از آن نیز در راستای تثبیت بازار و پایداری قیمت گوشت مرغ برعهده سازمان جهادکشاورزی گذاشته شده است لذا مرغداران و بهره برداران این صنعت با خیال راحت و بدون دغدغه نسبت به ادامه فعالیت تولیدی خود کوشا باشند.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید