Iranian Agriculture News Agency

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با تقدیم لوح سپاس از اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی بابت پشتیبانی و حمایت ایشان از توسعه و راه اندازی صندوق اعتبارات خرد زنان روستائی و عشایری تقدیر کرد.

تجلیل استانداری آذربایجان شرقی از رئیس سازمان جهادکشاورزی این استان در راستای توسعه و راه اندازی صندوق اعتبارات خرد زنان روستائی و عشایری

 به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، در این لوح که توسط رقیه صادق زاده توشیح شده، آمده است: خدمت افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را برعهده کسانی قرار داده که با عمل خالصانه خویش در مسیر خشنودی و رضایت مردم گام برمی دارد. یقیناً رمز و راز بالندگی و رشد میهن اسلامی مرهون اهتمام و کوشش انسانهای وارسته ای است که در طلب رضای خداوند، خدمت صادقانه را الگوی همت خویش ساخته و محیط کار و فعالیت را به زیور تعهد اخلاقی و توانمندی خود می آرایند.

به پاس پشتیبانی و حمایت جناب عالی از توسعه و راه اندازی صندوق اعتبارات خرد زنان روستائی و عشایری به مصداق حدیث: "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" این لوح تقدیر، تقدیم می گردد. امید است که تحت الطاف الهی همواره موفق و سربلند باشید.                                                                                                                                                                                                                                

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید