Iranian Agriculture News Agency

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی از توزیع 800 تن مرغ منجمد با هدف تنظیم بازار در استان آذربایجان شرقی خبر داد .

 آغاز توزیع مرغ منجمد کیلویی ۱۴ هزار تومان در آذربایجان شرقی از اول آبان ماه

کریم صدیقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی گفت: اداره کل پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار ، برای تعادل بخشی به قیمت مرغ روزانه این میزان گوشت مرغ منجمد را از طریق شبکه های توزیعی ستاد تنظیم بازار با اولویت فروشگاه‌های زنجیره‌ای، شرکت‌های تعاونی روستایی و فروشگاه‌های تعاونی مصرف توزیع می‌کند.

وی افزود: اگر چه در سردخانه ها و انبارهای این شرکت گوشت مرغ به اندازه کافی وجود دارد ، اما در این مرحله  توزیع 800 تن مرغ منجمد در استان شروع شده است و در صورت استقبال مردم در مراحل بعدی مقدار بیشتری توزیع خواهد شد.

صدیقیان با بیان اینکه با توجه به افزایش قیمت مرغ در چند هفته اخیر، اداره کل پشتیبانی امور دام استان با هماهنگی و همکاری سازمان‌ جهادکشاورزی استان و سازمان صمت توسط عاملین فروش در تبریز و سایر شهرستان‌های استان و فروشگاه‌های زنجیره‌ای اقدام به توزیع مرغ منجمد از یکم آبان ماه خواهد کرد، افزود: قیمت مرغ‌های توزیعی این اداره کل از قرار هر کیلوگرم در درب سردخانه 14 هزار تومان بوده که به مبلغ 15 هزار تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید