Iranian Agriculture News Agency

پیام تبریک رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی طی پیامی به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه به ویژه فعالان رسانه ای در بخش کشاورزی تبریک گفت.

خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی مردم در صحنه ‌های سرنوشت ساز

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، متن کامل پیام  اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی بشرح زیر است:

17 مرداد، روز پاسداشت از تلاشهای بی‌وقفه انسانهای آگاهی‌دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم می زنند.

خبرنگاران و روزنامه‌نگاران از آن رو که "حق جو" و "حق پو" هستند،‌ شایسته تکریم و تحسین اند از آن رو که نماینده و وکیل مردم عزیزمان هستند‌.

در دورانی که مشکلات اقتصادی، بیماری منحوس کرونا و تحریم ها و فشارهای بین المللی ، روح و روان مردم ایران را آزار داده و هر روز نیز حادثه ای ناگوار در گوشه و کنار دنیا خلق می شود، این اندیشه ورزان و خردگرایان عرصه اطلاع رسانی هستند که با مجاهدت‌های بی‌بدیل خود نقاب از چهره تمامیت‌خواهان، انحصارطلبان و مفسدین بر می دارند و در این ایام سخت و دشوار تا حدودی ادامه زندگی را برای مردم قابل تحمل می کنند.

خبرنگاران طلایه‌داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها هستند همواره شایسته تکریم وتحسین اند.

روز خبرنگار بر تمامی مجاهدان عرصه بصیرت و آگاهی که با پیکار و مبارزه و با سلاح قلم و ایمان خویش برای پایداری اعتقادات و ارزش‌های دینی و اسلامی جامعه و جاودانگی ایران اسلامی در صحنه های نبرد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بین المللی با دشمنان در حال مبارزه اند مبارک و خجسته باد.

درود بر خبرنگارانی که بیطرفانه و فارغ از بحثهای جناحی از جان مایه گذاشته و با انرژی وصف ناپذیر درعرصه خبر تأثیرگذارند و با عملکرد مثبت خویش، برای کار خود ارزش قائل شده و برای این حرفه، جایگاه و قیمت بالایی ایجاد کرده اند.

اینجانب نیز بر خود فرض می دانم تا در هفدهمین روز از ماه مرداد 1399، ضمن ارج نهادن به تلاشهای این عزیزان و گرامیداشت شهیدان عرصه خبر و رسانه، بعنوان یکی از خادمین بخش کشاورزی، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگی ناپذیر خبرنگاران، به ویژه خبرنگاران رسانه ها که در انعکاس اخبار، دستاوردها و مشکلات  بخش کشاورزی، سعی فراوان داشته اند، ابراز داشته و دست همه "اصحاب قلم" را در زیر خیمۀ صفا و صداقت برای ادامه همکاریهای رسانه ای به گرمی می فشارم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت اطلاع رسانی، شفاف سازی  و رفع و کاهش بخشی از مشکلات بخش کشاورزی در سال جهش تولید موفق و مؤید باشید.

در خاتمه مجدداً از خدمات با ارزش و زحمات خبرنگاران عزیز و بزرگوار تقدیر نموده، موفقیت و سلامتی همه سروران گرامی را از درگاه ایزد منّان مسئلت دارم.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید