Iranian Agriculture News Agency

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی گفت: توزیع و فروش گوشت قرمز و مرغ تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان، در سطح این استان آغاز شده است.

آغاز توزیع گوشت تنظیم بازار ماه رمضان در استان آذربایجان شرقی

 به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، کریم صدیقیان در گفتگو با خبرنگاران گفت: 726 تن گوشت قرمز و 1211 تن گوشت مرغ منجمد، سهمیه به استان آذربایجان شرقی تخصیص داده‌ شده است.

وی اظهار کرد: ذخایر مواد پروتئینی در استان مطلوب است و از این بابت در تأمین گوشت مرغ و گوشت قرمز منجمد مشکل خاصی وجود ندارد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان ادامه داد: با تدابیر اتخاذشده هیچ کمبود و افزایش قیمتی در ماه مبارک رمضان نداریم و هرچقدر بازار نیاز به گوشت قرمز و مرغ منجمد داشته باشد، از طریق شرکت پشتیبانی امور دام استان تأمین خواهد شد.

وی اضافه کرد: قیمت فروش شرکت پشتیبانی امور دام به شرکت‌های مباشر و فروشگاه‌های توزیع‌کننده برای گوشت قرمز و مرغ منجمد به ترتیب ۳۸ هزار تومان و ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و حداکثر قیمت فروش برای خانوارهای مصرف‌کننده به ترتیب 40 هزار تومان و ۱۲ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان گفت: بر اساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار، این اقلام در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، غرفه‌های سازمان میدان‌ها و تره‌بار، تعاونی‌های مصرف و توزیعی و شبکه‌های توزیع منتخب صنفی توزیع می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید