Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهادکشاورزی شهرستان خداآفرین از برگزاری جشنواره طبخ ماهی، غذاهای سنتی ونمایشگاه تولیدات اعضای صندوق خرد زنان روستایی وعشایری و مسابقه ورزشی و بازی های بومی و محلی ویژه زنان در مناطق روستایی و عشایری شهرستان خداآفرین به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد .

برگزاری نمایشگاه تولیدات اعضای صندوق خرد زنان روستایی در  شهرستان خداآفرین

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی،  رشید نظمی هدف ازبرگزاری این جشنواره را ترویج و توسعه فرهنگ مصرف ماهی ، غذاهای سنتی و افزایش سهم آن در سبد غذایی خانوارها و آشنایی آنان با انواع روشهای پخت وترویج دانست و حضور بانوان در عرصه فعالیتهای اقتصادی را از اولویتهای جدی این مدیریت برشمرد و گفت: صندوق اعتباری خرد زنان روستایی نقش بی بدیلی در این راه بر عهده دارد.

 حجت الاسلام والمسلمین رضایی دبیر کارگروه روستایی وعشایری ستاد دهه مبارک فجر استان و بخشدار گرمادوز نیز ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر ، در تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول چهل و یک سال گذشته سخنانی ایراد کردند.

برپایه این گزارش در ادامه حاضرین شرکت کننده در مراسم، ضمن حضور در مزار شهداء و پاسداشت از رشادت های آنها از نمایشگاه توانمدیهای صندوق خرد زنان روستایی وعشایری  وغذاهای به نمایش گذاشته شده و مسابقه بازیهای ورزشی محلی بازدید و از نفرات برتر و عوامل اجرایی با اهدای لوح تقدیر وجوائز قدرانی شد.

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید