Iranian Agriculture News Agency

با هدف تنظیم بازار

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت مرغ در بازار، شرکت پشتیبانی امور دام استان اقدام به خرید تضمینی گوشت مرغ در سطح استان کرده است.

خرید تضمینی گوشت مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار ایانا در استان آذربایجان شرقی، کریم صدیقیان در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه هیچ محدودیتی در خرید گوشت مرغ در استان وجود ندارد، گفت: طرح خرید تضمینی گوشت مرغ همچنان تا به تعادل رسیدن قیمت بازار در این استان ادامه دارد.

وی از ادامه روند خرید و ذخیره سازی مرغ منجمد تا تثبیت قیمت مرغ زنده در بازار خبر داد و گفت: هیچ محدودیتی در انعقاد قرارداد تحویل مرغ منجمد سایز ۱۲۰۰ گرم تا 1800 گرم از مرغداران، اتحادیه ها، تعاونیها و زنجیره های تولید مرغ به شرکت پشتیبانی امور دام وجود ندارد.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان با بیان اینکه برای جلوگیری از کاهش غیرمتعارف قیمت گوشت مرغ و پیشگیری از ضرر و زیان مرغداران استان ناشی از این کاهش قیمت، خرید تضمینی گوشت مرغ از مدت ها قبل آغاز شده است، افزود: تولیدکنندگان گوشت مرغ می توانند برای انعقاد قرارداد مستقیماً و یا از طریق اتحادیه ها، تعاونی‌ها و یا زنجیره های تولید مرغ به اداره کل پشتیبانی امور دام استان مراجعه کنند.

وی گفت: براساس دستورالعمل های مربوط، قیمت خرید هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد استحصالی آماده طبخ تحویل در سردخانه دوازده هزارو ۷۰۰ تومان است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید