Iranian Agriculture News Agency

حجت الاسلام و المسلمین تقوی:

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی گفت: در حال حاضر در سطح کشور ۱۲ تا ۱۵ هزار گروه جهادی فعالیت دارند که این گروه‌ها بدون هیچ حقوقی، خالصانه در مناطق محروم کشور به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

جهادگران با هم افزایی می‌توانند مشکلات کشور را حل و محرومیت را ریشه کن کنند

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی در مجمع تشکل‌های جهادی استان آذربایجان شرقی که با حضور مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی برگزار شده بود حضور جوانان در گروه‌های جهادی را یک گنجینه بزرگ برای کشور برشمرد و عنوان کرد: در این گروه‌ها از همه اقشار مردم از جمله جوانان تحصیل کرده و نخبه حضور دارند که تنها هدفشان کمک به مردم است.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد:  پایه اصلی  موفقیت و پیروزی های کشور، روحیه انقلابی وجهادی جهادگرانی است که بی منت در کشور فعالیت می‌کنند.

وی اضافه کرد: جهادگران با وجود مشکلات  موجود کارهای بزرگی انجام داده‌اند.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی نباید منزوی شوند، گفت: جهادگران هسته‌های اصلی  و مرکزی در استانها هستند که با هم افزایی می‌توانند مشکلات کشور را حل و محرومیت را ریشه کن کنند.

وی در ادامه  سخنان خود تصریح کرد: گروه‌های جهادی گنجینه و سرمایه ملی هستند  که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

سید رضا تقوی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: اکثر نیروهای جهادی کشور از نخبه‌ها هستند  و به جرات می‌توان گفت تعداد نیرهای فعلی جهادگر بیشتر از اوایل انقلاب است.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید