Iranian Agriculture News Agency

توزیع هزار و 428 تن شکر تنظیم بازاری در تبریز آغاز شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از آغاز توزیع هزار و 428 تن شکر با قیمت مصوب دولتی در آذربایجان شرقی به‌منظور ایجاد تعادل در بازار خبر داد.

توزیع هزار و 428 تن شکر تنظیم بازاری در تبریز آغاز شد

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، اکبر فتحی بیان کرد: در راستای حمایت از مصرف کنندگان و ایجاد تعادل در بازار، عرضه شکر با قیمت مصوب دولتی در اتحادیه‌های تعاونی مصرف کارگری و کارمندی سازمان‌ها، ادارات کل، کارخانجات و شرکت‌ها و... در حال انجام است.

وی در خصوص توزیع شکر در بازار گفت: قیمت مصوب هر کیلو 29 هزار تومان مختص خرده فروشی و 25 هزار و 500 تومان مختص عمده فروشی تحویل در درب انبار غله در سطح استان است.

فتحی توضیح داد: اتحادیه‌ها، تعاونی‌های مصرف کارگری و کارمندی چنانچه متقاضی خرید در راستای توزیع شکر خانوار در بین کارمندان و کارگران خود هستند می‌توانند به معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با درخواست کتبی به‌منظور دریافت حواله مراجعه کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی ادامه داد: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم برای ماه رمضان و ایام نوروز تامین شده است و هیچگونه کمبودی را در سطح استان نداریم. در هر کدام از کالاهای اساسی که احساس نیاز شود، توزیع را افزایش خواهیم داد.

 

خبرنگار: مهسا رمضانی

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید