Iranian Agriculture News Agency

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی:

توزیع 130 تن شکر در آذربایجان شرقی به‌منظور ایجاد تعادل در بازار

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از توزیع 130 تن شکر با قیمت مصوب دولتی در آذربایجان شرقی برای ایجاد تعادل در بازار خبر داد.

توزیع 130 تن شکر در آذربایجان شرقی به‌منظور ایجاد تعادل در بازار

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، منوچهر رحمانی بیان کرد: در راستای حمایت از مصرف کنندگان و ایجاد تعادل در بازار، عرضه شکر با قیمت مصوب دولتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شرکت‌های تعاونی مصرف، تعاون روستایی و تعدادی از مغازه‌های خرده فروشی به‌عنوان کاسبان امین در سطح شهر تبریز و سایر شهرستان‌ها در حال انجام است.

وی در خصوص توزیع شکر در بازار گفت: قیمت مصوب هر کیلو 29 هزار تومان مختص خرده فروشی و 25 هزار و 500 تومان مختص عمده فروشی در سطح استان است. شکر توزیع شده به‌صورت فله‌ای و از محل باقی‌مانده سهمیه مهرماه است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی توضیح داد: از 130 تن شکر تخصیص یافته، 65 تن مخصوص توزیع در شهرستان تبریز است و 65 تن دیگر نیز در سایر شهرستان‌های استان توزیع خواهد شد.

رحمانی یادآور شد: سهمیه شهرستان‌هایی که مباشرین آنها تا 23 دی‌ماه نسبت به اقدامات لازم در خصوص تخصیص برش توزیعی اقدام نکنند، به شهرستان‌های متقاضی دیگر اختصاص خواهد یافت.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید