Iranian Agriculture News Agency

نظارت بر بازار مرغ در شهرستان تبریز شدت گرفت

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز طی گشت مشترک به همراه تعزیرات حکومتی تبریز از بازار مرغ تبریز بازرسی کرد.

نظارت بر بازار مرغ در شهرستان تبریز شدت گرفت

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، ابراهیم فرقانی در حاشیه بازرسی و نظارت از بازار مرغ طی سخنانی، بیان کرد: نظارت و بازرسی به‌صورت جدی در شهرستان تبریز پیگیری می‌شود به طوری که طی سال جاری تاکنون 914 مورد تخلف صنفی از سوی جهاد کشاورزی تبریز در تعزیرات حکومتی تبریز ثبت شده است.

وی افزود: علاوه بر این میزان ۶۵۰ پرونده حکم نهایی خود را از سوی تعزیرات دریافت کرده و مابقی پرونده‌ها  نیز در دست بررسی برای صدور احکام و ارسال به تعزیرات هستند.

وی گفت: اکیپ‌های بازرسی شهرستان تبریز روزانه علاوه بر بازرسی بر بازار آرد و نان در بازار محصولات پروتئینی نیز حضور فعال دارند.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز با اشاره به نقش مهم بازرسان در جلوگیری از هرگونه تخلف دلالان و سودجویان در بازار محصولات پروتئینی، بر تشدید نظارت بر بازار و تشدید نظارت بر بازار مرغ تاکید کرده و بیان کرد: بازرسان جهادکشاورزی تبریز هرگونه تخلف بالاتر از قیمت مصوب را ثبت کرده و بدون هیچ چشم‌پوشی به تعزیرات حکومتی تبریز گزارش می‌دهند.

فرقانی خاطرنشان کرد: بازرسی‌های مذکور از واحدهای خبازی، عرضه مواد غذایی و پروتئینی فروشگاه‌های عرضه اقلام تنظیم بازار  به‌صورت جدی پیگیری می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید