Iranian Agriculture News Agency

رصد بازار گوشت مرغ در آذربایجان‌شرقی آغاز شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی از آغاز اجرای گشت مشترک بازرسی از فروشگاه‌ها و مراکز عرضه و توزیع مرغ و مواد پروتئینی در سطح استان خبر داد.

رصد بازار گوشت مرغ در آذربایجان‌شرقی آغاز شد

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، صمد حضرتی بیان کرد: تیم‌های مشترک بازرسی با حضور نمایندگانی از سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و تعزیرات حکومتی استان، بازار عرضه گوشت مرغ و مواد پروتئینی را رصد و کنترل می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح، بازرسان با حضور در فروشگاه‌ها، مراکز عرضه و توزیع مرغ و مواد پروتئینی بر نحوه عرضه این مواد مانند قیمت و میزان توزیع گوشت مرغ و فرآورده‌های آن‌ها نظارت می‌کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی با بیان اینکه کمبودی در گوشت مرغ و مواد پروتئینی در بازار وجود ندارد، گفت: با توزیع بیشتر این اقلام در روزهای آتی و توزیع واردات انجام شده در سطح بازار، قیمت این اقلام نیز کاهش می‌یابد.

حضرتی، با تاکید بر برخورد قانونی با تخلفات فروشگاه‌ها و مراکز عرضه، ادامه داد: مردم در صورت مشاهده مواد تخلف می‌توانند به‌صورت حضوری یا از طریق شماره تلفن ۱۳۵ این موارد را به بازرسان این اداره کل اطلاع دهند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید