Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز خبر داد:

آزادسازی 15 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان تبریز

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز گفت: در پی اجرای احکام قطعی قضایی و برخورد با تخلفات در حوزه تغییر کاربری اراضی کشاورزی، ۱۵ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان تبریز آزاد شد.

آزادسازی 15 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان تبریز

به گزارش خبرنگار ایانا در استان آذربایجان شرقی، ابراهیم فرقانی طی سخنانی بیان کرد: با دستور دادستانی طی اجرای احکام موضوع تبصره دو ماده ۱۰ در اراضی کشاورزی باسمنج شهرستان تبریز، ۱۳۵ مورد تغییر کاربری اراضی تخریب، قلع‌وقمع و اعاده به وضع سابق شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تبریز بابیان اینکه اراضی کشاورزی بستر تولید غذای شهروندان است، تأکید کرد: برای حفظ اراضی کشاورزی و تأمین امنیت غذایی مردم این روند در طول سال با جدیت ادامه دارد و گامی برای حفظ قدرت تولید و نیز مبارزه با سودجویان و زمین‌خواران است.

فرقانی در خاتمه سخنان خود بابیان اینکه به‌منظور حمایت از بخش کشاورزی و تولیدات داخلی، از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در شهرستان تبریز جلوگیری می‌شود، تأکید کرد: اراضی کشاورزی به‌عنوان ثروت وامانت جامعه برای نسل‌های آتی است وکسانی که از این ثروت و هدیه الهی استفاده می‌کنند، همواره موظف‌اند از آن به‌طور صحیح بهره‌برداری و در حفظ و حراست از آن برای نسل‌های آینده تلاش کنند.

 

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید