Iranian Agriculture News Agency

لزوم حمایت از سرمایه‌گذاران در شهرستان هشترود

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان به همراه مدیر جهادکشاورزی شهرستان هشترود، رئیس دامپزشکی، رؤسای ادارات تابعه با پاشایی فرماندار شهرستان هشترود دیدار کرد.

لزوم حمایت از سرمایه‌گذاران در شهرستان هشترود

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین مجید نجفی در این دیدار با اشاره به پتانسیل‌های شهرستان هشترود به خصوص در بخش کشاورزی، هماهنگی بین دستگاه‌های ذی‌ربط و حمایت فرمانداری از بخش‌های کشاورزی و کشاورزان را خواستار شد.

فرماندار شهرستان هشترود نیز در این دیدار گفت: با تمام توان از حضور سرمایه‌گذاران در شهرستان استقبال می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد تا موانع پیش روی آغاز فعالیت آن‌ها را برداریم تا بتوانند در چارچوب قانون و در کم‌ترین زمان ممکن فعالیت خود را آغاز کنند.

ابوالفضل پاشایی ضمن تاکید بر سهیم بودن سرمایه‌گذار در رشد و توسعه شهرستان افزود: دغدغه سرمایه‌گذاران باید کم شود و فرمانداری هماهنگی‌های ‌لازم را در این راستا انجام خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: کشتار سنتی و غیرمجاز دام، سلامت مردم را به خطر می‌اندازد به همین منظور سلامت شهرستان مرتبط با جذب سرمایه‌گذار و احداث و راه‌اندازی کشتارگاه بوده است.

پاشایی یادآور شد: با توجه به شرایط خاص منطقه و نزدیکی آن به اتوبان، اگر کشتارگاه راه‌اندازی شود، شهرستان می‌تواند علاوه بر نیازهای منطقه پاسخگوی نیاز سایر مناطق از جمله تهران نیز باشد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید