Iranian Agriculture News Agency

تشکیل اولین جلسه اتاق فکر تعاون روستایی آذربایجان شرقی

اولین جلسه اتاق فکر مدیریت تعاون روستایی آذربایجان شرقی با حضور مدیر تعاون روستایی، معاونین و روسای ادارات ستادی و تعدادی از مدعوین برگزار شد.

تشکیل اولین جلسه اتاق فکر تعاون روستایی آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، اکبر رنجگران در این جلسه گفت: به‌منظور شناخت بیشتر مسائل مرتبط با سازمان، ازجمله اهداف، وظایف، چالش‌ها، نیازهای روز جامعه و همچنین پشتیبانی فکری و ارائه مشورت به سیاست‌گذاران، برنامه‌ریزان و تصمیم گیران سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی برای سازمان‌دهی مناسب‌تر مسئولیت‌های خود از طریق هم‌اندیشی و به‌کارگیری توان و خرد جمعی در بررسی مسائل و یافتن راه‌کارهای مناسب برای رفع چالش‌های پیش روی سازمان، اتاق فکر سازمان استان با تأکید و ابلاغ مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی تشکیل می‌شود.

 وی ادامه داد: فرایند سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری در سطح مختلف به سازمان‌دهی ویژه‌ای نیاز دارد که این امر بدون استفاده وسیع از ایده‌های نو و مستندسازی و جمع‌بندی تجارب و نظرات خبرگان و افراد خلاق میسر نیست.

رئیس اداره آموزش تعاون روستایی آذربایجان شرقی نیز افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از ظرفیت افراد مطلع، تشکل‌های تحت پوشش و همکاران شاغل نسبت به ایجاد اتاق فکر در سطح مدیریت تعاون روستایی استان استفاده خوبی شده که امید است خروجی این جلسات ما را در انجام هرچه بهتر وظایف هدایتی، حمایتی و نظارتی سازمانی یاری کند.

کریم مظلومی با تبیین اهداف و وظایف اتاق فکر، مطالب مبسوطی را پیرامون این جلسات بیان کرد و خواستار اعلام نظر حاضرین پیرامون نحوه برگزاری جلسات آتی، موارد مطروحه در جلسات بعدی شد.

در ادامه هر یک از حاضرین به بیان دیدگاه‌ها و انتظارات خود از نحوه برگزاری و خروجی جلسات اتاق فکر پرداختند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید