Iranian Agriculture News Agency

عرضه تولیدات عشایر و روستاییان آذربایجان شرقی در تهران

پنجمین نمایشگاه ملی توانمندی‌‌های روستاییان و عشایر به مناسبت ۱۵ مهرماه «روز ملی روستا و عشایر» از ۱۲ تا ۱۸ مهرماه با حضور تولید کنندگانی از عشایر و روستاییان آذربایجان شرقی در مصلی بزرگ تهران برگزار می‌شود.

عرضه تولیدات عشایر و روستاییان آذربایجان شرقی در تهران

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، رویکرد و هدف اصلی این دوره از نمایشگاه، توجه به بازار و اقتصاد عشایر و روستاییان، نمایش توان اقتصادی، ارتباط با بازار فروش و عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات تولیدی روستاییان و عشایر به مردم عنوان شده است که  عشایر و روستاییان آذربایجان شرقی تولیدات خود را در پنجمین نمایشگاه ملی توانمندی‌‌های روستاییان و عشایر در تهران عرضه می‌کنند.

ثبت سفارش، انعقاد قرارداد، فراهم آوردن زمینه‌ برای گسترش صادرات تولیدات با کیفیت عشایری و روستایی و همچنین رونق کسب و کارهای مجازی و اینترنتی عشایر و روستاییان از اهداف برگزاری این نمایشگاه ملی است.

مردم پایتخت و شهرهای اطراف تهران و علاقمندان از سایر استان‌ها، مخاطبان و بازدیدکنندگان عام از این نمایشگاه هستند.

وزرا، مسئولین و مدیران دستگاه‌های مختلف، استانداران، نمایندگان مجلس، بازرگانان و تجار، سفرا و رایزنان سفارتخانه‌های مستقر در پایتخت و اصناف، مخاطبان و بازدیدکنندگان خاص نمایشگاه هستند.

دعوت از اتاق‌های بازرگانی، انجمن‌های صنفی، بانک‌ها و مؤسسات اقتصادی، اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مرتبط و همچنین نهادهای مهم حوزه اقتصاد روستا و عشایر برای حضور و بازدید از این نمایشگاه نیز پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید