Iranian Agriculture News Agency

حضور بی‌واسطه و پُرحجم مسئولان در میان مردم

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در آستانه هفته دولت و در ادامه دیدارهای هفتگی و ملاقات‌های مردمی خود، به مشکلات 11 نفر از مراجعین کشاورزی در محل حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی رسیدگی کرد.

حضور بی‌واسطه و پُرحجم مسئولان در میان مردم

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، اکبر فتحی در این ملاقات به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان به‌صورت چهره به چهره با اقشار مختلف مردم ملاقات و ضمن بررسی مسائل و مشکلات مراجعه‌کنندگان، دستورهای لازم را برای حل این مشکلات صادر کرد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در حاشیه دیدار مردمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران  با تأکید بر ملاقات مردمی مدیران و مسئولان بخش کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: همه مدیران سازمان، شهرستان‌ها و ادارات تابعه سازمان برای گفت‌وگوی تلفنی و حضوری با مردم برنامه‌ریزی کنند و برای شرکت در میز خدمت نمازهای جمعه، مساجد، هیأت‌های مذهبی و … برنامه داشته باشند.

فتحی با بیان اینکه ارتباط مستقیم مدیران بخش کشاورزی با مردم بسیار مهم است و ملاقات‌های مردمی مسئولان نقش مهمی در حفظ کرامت شهروندان داشته و باعث افزایش اعتماد و رضایتمندی مردم می‌شود افزود: حتی اگر در این دیدارها مشکلات موجود در برخی طرح‌ها برای مردم تشریح شود، قطعا این رویکرد صادقانه و صمیمی اثرگذار خواهد بود.

وی به توصیه مردمی بودن مسئولان توسط مقام معظم رهبری در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت اشاره کرد و افزود: ایشان می‌فرمایند: «توصیه بعدی من همین مسئله رفتن به میان مردم است؛ این را از دست ندهید. بعضی‌ها جَوسازی می‌کنند و یک اسم‌هایی رویش می‌گذارند که حالا بنده نمی‌خواهم تکرار کنم؛ اسیر این جوسازی‌ها نشوید؛ بروید با مردم روبه‌رو بشوید، حرف مردم را بشنوید، حلم به خرج بدهید. گاهی انسان خسته می‌شود ــ این جزو تجربه‌های خود بنده هم هست ــ گاهی انسان واقعاً خسته می‌شود امّا تحمّل کنید، صبر کنید. این حضور بی‌واسطه و پُرحجم آقای رئیس‌جمهور در میان مردم خیلی برکات دارد، آثار خیلی خوبی دارد؛ همچنین مسئولان دیگر دولت».

در این نشست که با حضور حسن ایمانی مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان و یحیی نصیری معاون مدیریت امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی انجام گرفت به مشکلات و مسائل مراجعین رسیدگی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید