Iranian Agriculture News Agency

عظمت کار شهدا غیرقابل وصف و مثال زدنی است

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در سفر به استان آذربایجان شرقی در گلزار شهدای تبریز حضور یافت و مزار شهدای والامقام انقلاب و دفاع مقدس این شهر را غبارروبی و عطرافشانی کرد.

عظمت کار شهدا غیرقابل وصف و مثال زدنی است

به گزارش خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین  سید حسن ربانی، نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در جریان سفر دو روزه به استان آذربایجان شرقی، با حضور در گلزار شهدای تبریز به مقام شامخ شهدای این شهر ادای احترام کرد.

وی در حاشیه این مراسم گفت: امیدواریم خداوند رحمان، شهدا را شفاعت کننده ما قرار داده و توفیق خدمت به شهدا را از ما نگیرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین ربانی افزود: عظمت کار شهدا  غیرقابل وصف و مثال زدنی است.

در این مراسم که با حضور اکبر فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید نجفی مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی برگزار شد، با غبارروبی مزار شهدای جهادگر و شهدای سنگرساز بی سنگر یاد و خاطره آن‌ها گرامی داشته شد.

دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت علیرضا اجاقی، دیدار با ایثارگران و جانبازان جهادگر، شرکت در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی و جلسه مشترک با روحانیون جهاد و ناظرین ذبح شرعی از دیگر برنامه‌های نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در سفر به آذربایجان شرقی است.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در بدو ورود در فرودگاه شهید مدنی تبریز مورد استقبال نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید