Iranian Agriculture News Agency

به مناسبت 17 مهر، روز جهانی تخم مرغ برگزار می شود:

مسابقه نقاشی با موضوع تخم مرغ برای کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی

به مناسبت 17 مهر ، روز جهانی تخم مرغ، نخستین جشنواره نقاشی به همت سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی با مشارکت اتحادیه مرغ تخم گذار و اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار می شود.

 مسابقه نقاشی با موضوع تخم مرغ برای کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی

 به گزارش خبرنگار ایانا از آذربایجان شرقی هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد نشاط در بین کودکان و نوجوانان، پرورش خلاقیت دانش آموزان و آشنایی آنان با ارزش غذایی تخم مرغ ،  تغذیه سالم با تخم مرغ و ترویج فرهنگ مصرف تخم‌مرغ عنوان شده است.

 کودکان و نوجوانان در استان آذربایجان شرقی در گروه سنی 6 تا 14 سال می توانند آثار خود را با موضوع « تخم مرغ» به این جشنواره ارسال و در آن شرکت کنند.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا 13 مهر ماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در تبریز، چهار راه لاله، نرسیده به میدان جهاد، سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، طبقه دوم، اتاق 378 روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی ارسال کنند همچنین مدیران مدارس استان می توانند آثار جمع آوری شده دانش آموزان را تا 13 مهر به روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان تحویل نمایند. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند با شماره 334438869 تماس حاصل کنند.

در اختتامیه این جشنواره در روز 17 مهر ماه به ۱7 اثر برگزیده در این جشنواره لوح تقدیر و کارت هدیه یک میلیون تومانی اهدا خواهد شد.

شرایط شرکت در این جشنواره ، به شرح زیر است: موضوع قابل پذیرش جشنواره « تخم مرغ» است. از هر شرکت کننده یک اثر پذیرفته است. نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، کدملی و تلفن همراه (پدر یا مادر) می بایست بطور کامل و خوانا در پشت نقاشی یادداشت شده و از نوشتن این مشخصات در جاهای دیگر نقاشی پرهیز شود. بدیهی است در غیر اینصورت نقاشی مورد تایید نبوده و به بخش داوری راه پیدا نمی کنند. اندازه نقاشی باید A4 یا بزرگتر از آن کشیده شده باشد و استفاده از مدادرنگی، آبرنگ، شمعی ، گواش و... آزاد است.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید