Iranian Agriculture News Agency

کلامی خبر داد:

در جلسه کارگروه آرد و نان آذربایجان شرقی اعلام شد: نصب دستگاه‌های کارت‌خوان هوشمند از روز شنبه در نانوایی‌های استان آغاز می‌شود.

نصب کارت‌خوان هوشمند در نانوایی‌های آذربایجان شرقی

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی این خبر را اعلام کرد و گفت: تلاش می‌کنیم تا عملیات نصب این دستگاه‌ها در کمترین زمان ممکن در کل استان انجام شود.

 به گزارش خبرنگار ایانا در استان آذربایجان شرقی، محمد کلامی افزود: پس از پایان نصب این دستگاه‌ها، فروش نان تنها با این دستگاه‌ها امکان‌پذیر بوده و مردم می‌توانند با تمام کارتهای بانکی بدون محدودیت خرید کنند.

 وی با بیان اینکه این دستگاه برای تمام نانوایی‌های فعال استان نصب می‌شود، گفت: این طرح در راستای مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها و با هدف شفاف‌سازی خرید نان از منظر نوع آرد، میزان مصرف و کنترل قیمت اجرا می‌شود و بانک سپه در اجرای آن مشارکت دارد.

 کلامی خاطرنشان کرد: قیمت نان بعد از نصب این دستگاه‌ها تغییری نخواهد کرد و میزان آرد اختصاصی به نانوایی نیز به میزان فروش نان که در دستگاه هوشمند ثبت می‌شود، بستگی دارد.

 وی اضافه کرد: با اجرای این طرح، نظارت بیشتری بر نحوه پخت و توزیع نان انجام خواهد شد و جلوگیری از قاچاق آرد و توزیع خارج از شبکه آن از اهداف دیگر طرح است.

 در این جلسه همچنین مسائل و مشکلات مربوط به حوزه آرد و نان ازقبیل نرخ کرایه حمل‌ونقل آرد، صدور مجوز نانوایی‌های جدید و توزیع سهمیه آرد بررسی شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید