Iranian Agriculture News Agency

بهداد:

ضرورت بهره گیری از ظرفیتهای رسانه ای برای تبیین نقش دامپزشکی در سلامت و بهداشت غذا

مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی بر ضرورت بهره گیری از ظرفیتهای رسانه ای استان برای تبیین نقش دامپزشکی در سلامت و بهداشت غذا و تامین امنیت غذایی جامعه تاکید نمود.

رسانه ها و مطبوعات نقش مهمی در تحقق برنامه های دامپزشکی دارد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان آذربایجان شرقی، امیرحسین بهداد در جلسه شورای اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی که با حضور  وحید کاظم زاده مدیر روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی برگزار شده بود با اعلام این مطلب گفت: گفت: لازم است در شورای اطلاع رسانی و رسانه ای دامپزشکی از حضور متخصصین این حوزه بهره گیری بعمل آید.

وی با بیان اینکه بایستی تلاش شود خدمات گسترده دامپزشکی از طریق روابط عمومی تبیین و از طریق رسانه های دیداری و شنیداری دیده شود ادامه داد:  بایستی خدمات همکاران دامپزشکی که بصورت شبانه روزی تلاش می کنند به مردم ارائه شود و در این زمینه لازم است از ظرفیتهای فضای مجازی بهره مند شد.

مدیرکل دامپزشکی استان با بیان اینکه همکاران ما همواره بدون اینکه دیده شوند در حال فعالیت هستند ادامه داد: در حالی که برخی از مردم و حتی مسئولین، از فعالیتهای دامپزشکی خبر ندارند و این روابط عمومی ها هستند که در این زمینه نقش آفرینی می کنند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان و روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی دوشادوش هم فعالیتهای اثرگذاری در این خصوص داشته اند ادامه داد: نقش روابط عمومی در جهاد تبیین به ویژه در حوزه دامپزشکی، بسیار مهم و اثرگذار است و هر گونه ضعف در این بخش سبب ناآگاهی مردم می شود که خسران بزرگی است.

بهداد تاکید نمود: دامپزشکی در تامین بهداشت، سلامت و امنیت غذایی مردم و جامعه نقش بسزایی دارد و از جمله مجموعه های زحمت کشی است که با وجود وظایف خطیر و مسئولیتهای سنگین به دور از هر هیاهو و جنجال به ارائه خدمات می پردازد.

مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی ضمن تمجید از عملکرد روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و همکاران آن و افتخارآفرینی های آنان در چند سال اخیر در سطح وزارت جهادکشاورزی و کشور ، آن را الگویی برای همه روابط عمومی های بخش عنوان نمود و در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی  به  کاظم زاده مدیر روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان و همکاران روابط عمومی سازمان به جهت دریافت مدال ملی روابط عمومی سرآمد و کسب عنوان بهترین روابط عمومی کشور در سال ۱۴٠٠ و انعکاس اخبار دامپزشکی قدردانی کرد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید